Leden 2008

welcome in hotel...

20. ledna 2008 v 0:45 | jane |  Info + AKCE
Ahoj holky, tak jsem se tady na to trošku vykašlala. Pro mnohé zvás to byl jeden z nejlepších koncertů na kterém kdy byli takže je trošku nefér vůči vám se na to vykašlat.
v tomhle článku si můžete vyměnit dojmy, jak se vám to líbilo a jestli by jste někdy šli do podobné akce znovu.
popřípadě odkazy na fotky, bylo by super kdyb jste je někam nahráli a hodili nám sem odkaz ;)
moje fotky za nic moc nestojí. jak jistě víte po příjezdu jste všechny vyběhli z busu takže k přijetí aréně se na nás samozřejmě každej díval skrz prsty ;DD naštěstí když začali pouštět jedna pani co hlídala ná pustila..my jsme se ale po cestě ještě dost zdržovali, takže jsme přiběhli těsně před tím než zavřeli stání pod podijem. jak jsem ale řikala, stim jsme ani nepočítala, protože fronta byla aspon 2 km nejmín ;))
stála jsme teda na stání ve 2 řadě před dvěmi velice "milími" němkami ;D ale bylo i takové co nám dávali napít chválili jak máme pěkně nalakované nehty a pěkně snámi pokecali =)
koncert byl super no a už nevim co tu psát ;D povídejte spíš vy :P jinak..vůbec se němkám nedivte..u mě si mysleli že jsem napřed franouzska, díky vlajce protože máme stejné barvy ;D a navíc, furt jsme to byli mi, kdo předbíhal a přijel pár hodin před koncertem :p

fotky ;)videa -> další videa mám na profilu ...

po rozkliknutí perexu, další fotky

P.S.Byli tu dotazy na Dortmund, ale ten se ted organizovat nebude ;)
jane <3